Масажери для обличчя

Timeless 92 Micro Needle Dermaroller
Timeless 92 Micro Needle Dermaroller
Мезороллер зі сталевими мікро голками 0,5 мл


Опис: Мезороллер (він же дермаштамп, дермароллер) - прилад створений для того, щоб вирішити безліч проблем пов'язаних з нашою шкірою. При правильному застосуванні і в поєднання з якісно підібраними доглядають засобами, допоможе впоратися з розтяжками і зморшками на шкірі, прибирає рубці, в'ялість і пігментні плями.

Основне призначення Мезороллери - впливати на шкіру за допомогою мікроскопічно тонких голок, які на малу частку секунди роблять проколи в шкірі, щоб стимулювати вироблення колагену і покращувати регенеративні здатності тканин. А створені канали починають краще приймати сироватки і косметичні коктейлі, прекрасно проходять через бар'єр епідермісу і добираються до більш глибоких шарів шкіри. Вважається прекрасною альтернативою мезотерапії і лазерній шліфовці шкіри. Останні 8 років багато хто перейшов на цю процедуру, замінивши нею стандартний пілінг і дермабразію.

Даний продукт постійно застосовується косметологами в салонах краси, але і для домашнього використання він більш ніж зручний.

Мезороллер бренду Timeless Skin виготовлений з матеріалів найвищої якості. В його основі використовується медична сталь, яка повністю схвалена за всіма міжнародними стандартами. Прекрасно показав себе у використанні як в США так і по всій Європі.

Позитивні результати, які Ви отримаєте внаслідок використання роллера:
  • Рівний світлий тон шкіри,
  • Позбавлення від "гусячих лапок",
  • Вирішує проблему облисіння,
  • Допомагає більш ефективно виробляти колаген,
  • Сприяє кращому надходженню необхідних корисних компонентів в глибокі шари шкіри.

  • Вік: Не має обмежень
    495 грн.
    Ролери, мезоролери